Výběr z nafocených záběrů

Náhledy nafocených záběrů zasílám mailem nejpozději do 14dnů, záleží na aktuální vytíženosti. Obdržíte min. 40 záběrů (obvykle 40-100), ze kterých si vyberete ty, které se Vám budou nejvíce líbit. Množství zaslaných záběrů odpovídá Vámi vybranému balíčku (viz. ceník), pokud zvolíte větší balíček, butete samozřejmě vybírat z většího množství náhledů.


Vybrané náhledy budu dále zpracovávat, fotografie vyretušuji (vyjasnění pleti, odstranění vad pokud bude potřeba apod.) a připravím k tisku. Hotové fotografie v plném rozlišení obdržíte nejpozději do 1 měsíce, opět záleží na aktuální vytíženosti, ale obecně doba dodání nepřesahuje dva týdny od dodání seznamu vybraných záběrů. Zároveň Vás prosím o dodání seznamu vybraných záběrů ideálně do tří dnů, nejpozději do týdne, aby se mi zakázky zbytečně neprotahovaly, děkuji za pochopení.

Obsah DVD

Hotové fotografie dostanete v plném rozlišení na DVD, všechny fotky barevně, plus vybrané fotografie v černobílém či jinak barevně stylizovaném provedení. DVD bude zasláno poštou.

Zpracované fotografie dodávám na DVD ve dvou sadách o různém rozlišení, v originální velikosti (cca 10MB) vhodné pro tisk a ve zmenšené verzi optimalizované pro web - vhodné např. pro zaslání emailem (300-500kb) či nahrání na facebook apod.

Tisk

Tisk mohu zajistit zprostředkovaně a to jak na klasický fotografický papír, tak především větší formáty obrazového typu, které si můžete objednat za zvýhodněnou cenu v rámci balíčku (viz. ceník). Fotoobraz obdržíte komplet hotový, natažený na dřevěný rám. Nezprostředkovávám tisk na plátno, fotoobrazy jsou tištěny na plakátový typ papíru a nataženy na dřevěný rám, ukázku možno vidět v ateliéru, typ balíčku můžete zvolit až na místě.
    Tisk na klasický fotografický papír doporučuji zajistit samostatně, dám Vám kontakt na fotostudio, kde budete mít jistotu pěkných barev a kvalitního tisku. Pokud zvolíte tisk v jiném fotostudiu, než s jakým mám kladné zkušenosti, nemohu bohužel garantovat správnou barevnost ani kvalitu finálních fotoproduktů.
     Za poplatek je možno objednat i kalendář se zvolenými fotografiemi, ale protože jde o sezónní záležitost, je potřeba se na focení objednat ideálně dva měsíce před Vánocemi.

Pokud byste měli jakékoli dotazy, neváhejte mne kontaktovat. Budu se těšit naviděnou!